Our Story

Baner z Twórcami marki TOKU

TOKU Womenswear to marka z ubraniami dla kobiet. Nasze projekty to balans pomiędzy elegancją, a wygodą. To ubrania, które będą pasować na różne sylwetki, będą na wiele okazji i które będziesz mogła nosić na różne sposoby. 

Zdajemy sobie sprawę, z tego jaka odpowiedzialność na nas spoczywa. Dzisiaj to nie jest tylko produkcja ubrań na jeden sezon. Trzeba myśleć w przód i tworzyć unikalne projekty, które będą jakościowe, zostaną z nami na dłużej lub trafią do obiegu i ucieszą kolejną posiadaczkę. Pragniemy wrócić do czasów, kiedy nie wyrzuca się ubrania do kosza, nie kupuje się na „raz”.

 

  

 

100% Made in Poland

Naszą misją jest tworzenie pięknych ubrań, w odpowiedzialny sposób. Wszystkie nasze ubrania są szyte w Polsce przez butikową szwalnię w Warszawie. Dobieramy materiały najwyższej jakości materiały wraz z certyfikatami. Wszelkie odpady materiałów wykorzystujemy ponownie do szycia dodatków. W tkaniny zaopatrujemy się najcześciej u polskich oraz włoskich producentów.

 

Dowiedz się więcej o naszej produkcji

 

To w jaki sposób tworzymy TOKU ma na celu dostarczenie Ci unikalnego doświadczenia zakupów. 

Małe detale się liczą i sprawiają, że cały proces zakupu staje się wyjątkowy. Pięknie zapakowane i pachnące pudełko, bez plastiku, a w środku, skarby na lata. Prezent od Ciebie dla siebie.

 

TOKU TEAM to my, Michalina i Sebastian. Wspólnie tworzymy i pracujemy nad TOKU. 

Oprócz szycia, robimy wszystko sami. Każdy z nas ma swój podział obowiązków. Ja, Michalina zajmuje się całym procesem powstawania naszych ubrań, piszę do Was na Social Mediach, szyje gumki na domowej maszynie, pozuje do zdjęć i codziennie pracuje nad tym jakie TOKU ma być. Sebastian zajmuje się częścią „techniczną” naszej marki. Projekt strony, wszystkie grafiki, identyfikacja oraz zdjęcia to jego zasługa. Pomimo ustalonego podziału, na końcu wszystko musimy przegadać i zaakceptować razem.

 

 

Całe TOKU i jego początek popchnął Sebastian, który powiedział „Na co czekamy? Uwielbiasz modę, znasz się na niej od podszewki! Musimy spróbować!”. Tak też cały czas działamy i zobaczymy co z tego wyniknie. Zapraszamy Cię do naszej przygody i poznania TOKU.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.