O marce

Założyciele marki TOKU Womenswear

 

O MARCE

"Moda jest dla nas czymś więcej niż samym produktem. W każdym naszym projekcie chcemy przekazywać uczucia. Chcemy budować więź pomiędzy produktem, a osobą która go nosi."

 

TOKU Womenswear to my, Michalina i Sebastian. Wspólnie tworzymy i pracujemy nad TOKU. Założyliśmy sobie, że TOKU ma być alternatywą do mody fast fashion i sieciówek. Ciągle szukamy rozwiązań aby ubrania, które oferujemy były wyprodukowane w jak najbardziej zrównoważony sposób jak tylko możemy. Wierzymy, że to jest przyszłość mody. 

 

"To w jaki sposób tworzymy TOKU ma na celu dostarczenie Ci unikalnego doświadczenia zakupów." 

Małe detale się liczą i sprawiają, że cały proces zakupu staje się wyjątkowy. Pięknie zapakowane i pachnące pudełko, bez plastiku, a w środku, skarby na lata. Prezent od Ciebie dla siebie.

 

 

"Mówimy NIE produktom na jeden raz." 

Zdajemy sobie sprawę, z tego jaka odpowiedzialność na nas spoczywa. Dzisiaj to nie jest tylko produkcja ubrań na jeden sezon. Trzeba myśleć w przód i tworzyć unikalne projekty, które będą jakościowe, zostaną z nami na dłużej lub trafią do obiegu i ucieszą kolejną posiadaczkę. Pragniemy wrócić do czasów, kiedy nie wyrzuca się ubrania do kosza, nie kupuje się na „raz”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.