Lookbook

 

 

 

TELLING STORIES THROUGH T-SHIRTS

 

 

T-SHIRT GIRLS WANT DINNER PARTIES

 

Temat niezwykle bliski mojemu sercu. Mam wiele wspomnień z dzieciństwa z przyjęć i kolacji. Pamiętam jaką radość dawało to mojej mamie - spotkania z bliskimi, goszczenie, karmienie dobrym jedzeniem. Nakrywałyśmy razem stół i wyciągałyśmy wszystkie skarby, które mama kolekcjonowała na specjalne okazje. Talerzyki, świeczniki, obrusy, serwetki. Do tego pyszne i pięknie podane jedzenie! To była istna celebracja!

Z każdym rokiem widzę u siebie jak bardzo lubię celebrować zwykłe i te niezwykłe chwile przy wspólnym stole, czerpać z nich radość. Dlatego, w tym sezonie będziemy C E L E B R O W A Ć długie wieczory przy świecach, z pysznym jedzeniem, wraz z ukochanymi ludźmi. 

 

Kup teraz

 

 


 

 

T-SHIRT DANCING QUEEN

 

Bądźmy jak królowe na parkiecie - błyszczmy, tańczmy jakby nikt nie patrzył i cieszmy się beztroską chwilą! Tu i teraz. Czujmy się piękne, seksowne i szczęśliwe. Określenie „Dancing Queen” to dla nas synonim emanowania pewnością siebie. To postawa pełna radości i swobody. Tańcząc możemy wyrazić swoje emocje, poczuć się wolne i odprężyć się od codziennych obowiązków. Dlatego podążaj za błyskiem kuli dyskotekowej, czuj się pewna siebie i jak w kultowym utworze „have the time of your life!”

Uuuu see THAT girl!

 

Kup teraz

 


 

T-SHIRT LOTUS

 

Pomysł na t-shirt LOTUS pojawił się podczas podróży do Tajlandii. W miejscu absolutnie magicznym, czyli na jeziorze gdzie kwitnie tysiące lotosów. Like a purely beautiful lotus flower, we too have a power to bloom out of the darkness & move towards light.

Ta wyjątkowa roślina, pomimo, że wyrasta z błotnistych i mętnych wód, rozwija się na piękny kwiat. Droga człowieka jest podobna do drogi, którą przemierza lotos w fazie rozkwitu - z ciemności, pomimo trudności, wytrwale zmierza do światła, aby w pełni zakwitnąć. To przypomnienie, że nasz rozwój i przemiana wymagają czasu. Nawet w najtrudniejszych dla nas chwilach , będąc cierpliwym i wytrwałym, mamy ogromny potencjał, aby wznieść się ponad wszelkie wyzwania i dążyć do bardziej spełnionego życia.

 


 

T-SHIRT ROMANCE

 

Romantyzowanie życia to idea celebrowania codzienności. Chodzi o to, by zwolnić i w świadomy sposób docenić małe chwile, które zdarzają się każdego dnia, zamiast pędzić przez życie, nie zauważając ich. 

Myśl o sobie jak o głównej bohaterce, kultywuj codzienne rytuały i rozpieszczaj się małymi chwilami. To może być powolne picie porannej kawy w ulubionym kubku lub spacer w parku przy relaksującej muzyce. Dla każdej z nas będzie to coś innego, ma być po prostu czynnością, która będzie miała na nas pozytywny wpływ. Uczyń swoją codzienność bardziej przyjemną i niezapomnianą.

Życie jest piękne, romantyzuj je!

 


 

T-SHIRT RITUALS

 

Zrobiliśmy t-shirt we współpracy z Julią @livebetterpl. Inspirowany księżycem, rytuałami i samorozwojem. Ma nam przypominać o sile manifestowania swoich marzeń i celów. Tym razem, tematem przewodnim jest samorozwój, do którego dodaliśmy odrobinę magii. „It's time to plant seeds and create reality through intentions & positive energy. Raise your vibrations, trust the Universe & let it happen.”

 


 

 

T-SHIRT BALANCE

 

Nasz absolutny bestseller od początku istnienia TOKU. Wyjmując go i nosząc ma nam przypominać o balansie w życiu. Ryby koi na t-shircie, połączone w parę, o jasnym i ciemnym ubarwieniu, płynące do siebie, symbolizują Ying i Yang - równowagę i harmonię. To przypomnienie, że w życiu odczujemy spełnienie, kiedy nauczymy się balansować z pozoru przeciwne lecz uzupełniające się siły. Po deszczu wyjdzie słońce, po ciężkiej pracy przyjdzie odpoczynek, będą wzloty i upadki, dobre i złe czasy, radości i wyzwania.

 


T-SHIRT SHAPES

 

Grafika przedstawia abstrakcyjny kształt, do którego zainspirowały nas zgięcia, "fałdki" na kobiecym ciele. U każdej z nas pojawiają się gdzieś indziej, w różnych okolicznościach. Kiedyś wycinane z wakacyjnych zdjęć, chowane na wdechu - dzisiaj chcemy je celebrować i pokazać, że są po prostu normalne. Nasze ciała są ukształtowane w piękny sposób, a każda linia czy "fałdka" sprawia, że jest ono wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.